piątek, 3 stycznia 2014

Część 1 .

-Pierwszy dzień  w nowym domu - powiedziała Perrie - co o nim myślicie - zapytała 
-Jest śliczny . Jak ja się ciesze , że mogę z wami mieszkać - rzekła Tina - a ty co myślisz Jade ? 
Ja tylko zeszłam na dół i powiedział do dziewczyn 
-Ruszać się 
Wszystkie ruszyły za mną . Otworzyłam 4 drzwi. Wszystkie ruszyły do swoich pokoi . 
-I jak wam się wam podobają ? - zapytałam 
-Mój jest świetny - rzekła Jesy 
-Ciesze się . 
Wtedy Leigh wyszła ze swojego pokoju podeszła do mnie i zakryła mi oczy . 
-Jeśli ty nam zaprojektowałaś pokoje to my tobie też - powiedziała
Otworzyła powoli drzwi i odkryła mi oczy . Mój boże *_* pokój był cudowny .<Mój pokój> . Wyjrzałam do okna . Zauważyłam niebieski dom  . Potem wyszedł jakiś chłopak z loczkami , tak raczej mi się wydawało . 
-Pacz - złapałam Leigh za rękę - to chyba dom milionerów 
-No , a ten loczek to chyba ich syn . Potem wyszedł jakiś blondyn i brunet . 
-Muszą mieć dużo synów . - zaśmiała się Jesy . ;))
__________________
To tyle . Myślę że się podoba . ;)) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz