-Jest śliczny . Jak ja się ciesze , że mogę z wami mieszkać - rzekła Tina - a ty co myślisz Jade ?
Ja tylko zeszłam na dół i powiedział do dziewczyn
-Ruszać się
Wszystkie ruszyły za mną . Otworzyłam 4 drzwi. Wszystkie ruszyły do swoich pokoi .
-I jak wam się wam podobają ? - zapytałam
-Mój jest świetny - rzekła Jesy
-Ciesze się .
Wtedy Leigh wyszła ze swojego pokoju podeszła do mnie i zakryła mi oczy .
-Jeśli ty nam zaprojektowałaś pokoje to my tobie też - powiedziała
Otworzyła powoli drzwi i odkryła mi oczy . Mój boże *_* pokój był cudowny .<Mój pokój> . Wyjrzałam do okna . Zauważyłam niebieski dom . Potem wyszedł jakiś chłopak z loczkami , tak raczej mi się wydawało .
-Pacz - złapałam Leigh za rękę - to chyba dom milionerów
-No , a ten loczek to chyba ich syn . Potem wyszedł jakiś blondyn i brunet .
-Muszą mieć dużo synów . - zaśmiała się Jesy . ;))
__________________
To tyle . Myślę że się podoba . ;))

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz