,,Co tu ubrać" - myślałam - ,,No Jade myśl , myśl"
Popatrzyłam na godzine w telefonie , 20.11 ,,To jeszcze gdzieś z 35 minut" Uchyliłam trochę drzwi od mojego pokoju , Jesy i Tina były już gotowe . Ponownie otworzyłam szafe . ,,No dobra raz się żyje" - pomyślałam wyciągając ubrania w , których miałam iść .
*10 min później*
Byłam już gotowa , ubrałam to .
,,Zostało jeszcze 25 min" - pomyślałam i ruszyłam do łazienki .
Zapukałam do białych drzwi ,i wtedy usłyszałam głos Perrie .
-Poczekaj Jade
-Z kąt wiedziałaś że to ja ?
-Bo kiedy ty jeszcze siedziałaś przed telewizorem wszystkie się szykowały - powiedziała , po czym otworzyła drzwi - możesz już wejść - dodała
*20 min później*
Skończyłam robić swój turkusowy makijaż
,,No dobrze , gotowe" - pomyślałam
Poszłam do swojego pokoju po telefon , godzina 20:36
*Kilka minut później*
Otworzył nam brunet w koszulce w paski i Zayn
-A tak raczej to jak wy się nazywacie ? - zapytał Niall
-Ja Jade , to jest Perrie , Leigh , Tina , i oczywiście Jesy - powiedziałam
-A ja Lou , to jest Harry , ten w lokach , a ten co siedzi na blacie w kuchni to Liam .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz