piątek, 3 stycznia 2014

Część 3

Pobiegłam na górę , otworzyłam szafe . 
,,Co tu ubrać" - myślałam - ,,No Jade myśl , myśl" 
Popatrzyłam na godzine w telefonie , 20.11 ,,To jeszcze gdzieś z 35 minut" Uchyliłam trochę drzwi od mojego pokoju , Jesy i Tina były już gotowe . Ponownie otworzyłam szafe . ,,No dobra raz się żyje" - pomyślałam wyciągając ubrania w , których miałam iść . 
*10 min później* 
Byłam już gotowa , ubrałam to . 
,,Zostało jeszcze 25 min" - pomyślałam i ruszyłam do łazienki . 
Zapukałam do białych drzwi ,i wtedy usłyszałam głos Perrie . 
-Poczekaj Jade 
-Z kąt wiedziałaś że to ja ?
-Bo kiedy ty jeszcze siedziałaś przed telewizorem wszystkie się szykowały - powiedziała , po czym otworzyła drzwi - możesz już wejść - dodała 
*20 min później*
Skończyłam robić swój turkusowy makijaż 
,,No dobrze , gotowe" - pomyślałam 
Poszłam do swojego pokoju po telefon , godzina 20:36 
*Kilka minut później* 
Otworzył nam brunet w koszulce w paski i Zayn 
-A tak raczej to jak wy się nazywacie ? - zapytał Niall 
-Ja Jade , to jest Perrie , Leigh , Tina , i oczywiście Jesy - powiedziałam 
-A ja Lou , to jest Harry , ten w lokach , a  ten co siedzi na blacie w kuchni to Liam . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz