piątek, 3 stycznia 2014

Część 2

Był już wieczór . Usiadłam razem z Jesy i Perrie na kanapie . Tina i Leigh były w kuchni . 
-To jaki film obejrzymy ? -zapytała Perrie 
-Obojętnie mi - powiedziała Tina niosąc miskę z popkornem . 
Wtedy ktoś zadzwonił do drzwi . 
-Jade . - popatrzyła na mnie Tina 
-Tak , idę otworzyć 
Otworzyłam drzwi . W progu stali blondyn i mulat . Perrie nagle ruszyła z kanapy i powiedziała do dwóch chłopaków 
-Hej , to wy jesteście naszymi sąsiadami ? 
-Tak , jestem Zayn a to Niall - powiedział Mulat 
-Chcieliśmy was zaprosić na impreze . - uśmiechną się do mnie blondyn .
-Hym... dziewczyny - odwróciła się Pezz 
-Wiesz dobrze że nie lubie imprez - powiedziała Leigh 
-Proszę tylko ta jedna impreza - próbowałam ją namówić 
Popatrzyła na naszą czwórkę . 
-No dobrze 
-Będziemy za tak 40 minut - powiedziałam do blondyna . 
-No dobrze , to ten niebieski dom . ;)) 
___________
Myśle że się podoba . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz