Był już wieczór . Usiadłam razem z Jesy i Perrie na kanapie . Tina i Leigh były w kuchni .
-To jaki film obejrzymy ? -zapytała Perrie
-Obojętnie mi - powiedziała Tina niosąc miskę z popkornem .
Wtedy ktoś zadzwonił do drzwi .
-Jade . - popatrzyła na mnie Tina
-Tak , idę otworzyć
Otworzyłam drzwi . W progu stali blondyn i mulat . Perrie nagle ruszyła z kanapy i powiedziała do dwóch chłopaków
-Hej , to wy jesteście naszymi sąsiadami ?
-Tak , jestem Zayn a to Niall - powiedział Mulat
-Chcieliśmy was zaprosić na impreze . - uśmiechną się do mnie blondyn .
-Hym... dziewczyny - odwróciła się Pezz
-Wiesz dobrze że nie lubie imprez - powiedziała Leigh
-Proszę tylko ta jedna impreza - próbowałam ją namówić
Popatrzyła na naszą czwórkę .
-No dobrze
-Będziemy za tak 40 minut - powiedziałam do blondyna .
-No dobrze , to ten niebieski dom . ;))
___________
Myśle że się podoba .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz