niedziela, 5 stycznia 2014

Część 6

Była już 20:00 , otworzyłam szafe i wybrałam to . 
*Kilka minut później*
-Gotowa ? -zapytała Perrie 
-Tak! 
-Miłej zabawy - dodała Jesy 
-Dziękuje , a gdzie Tina ? 
-Ona , gdzieś z Louisem 
I wtedy usłyszałam dzwonek do drzwi . To był Niall 
-Ślicznie wyglądasz - powiedział 
-Dziękuje , idziemy 
*Kilka godzin później*
Nie wypiłam za dużo , Niall też nie . Spojrzałam na zegarek . 23:29 
-Zostaniemy jeszcze troche ? - zapytałam Blondyna 
-No , czemu nie 
Wtedy zadzwonił jego telefon . Po rozmowie był bardzo zdenerwowany . 
-Co się stało - zapytałam 
On tylko złapał mnie za rękę i wyszliśmy z klubu .
-Niall co się stało , możesz mi powiedzieć 
-Lou i Tina są w szpitalu 
-Co jak to ?
-Mieli wypadek samochodowy , podobno Louis jechał pijany . Są w okropnym stanie . 
-Nie mówisz poważnie . 
-Musimy do nich jechać i to szybko , podobno wszyscy już tam są .
_____________________
na koniec Jade . ;))
Myślę że się podoba . komentujcie . ;**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz