-Hej- powiedziałam do niego
-Hej
-Jak tam po imprezie ?
-Głowa mnie troche , ale tak to dobrze . Rozmawiałem z
Barbarą .
Barbarą .
-I co ci mówiła
-Mówiła że już nie będzie dla ciebie taka nie miła . A tak co do imprezy to nie znam takiej dziewczyny jak Tina
-Dlaczego ?
-Nie wiesz tak się upiłam , że teraz śpi pod stołem w kuchni , z Louisem
-Tak , mówi że nie lubi alkocholu , ale czasem lubi sie upić jak ma okazje
-No , a dasz dziś umówić gdzieś do klubu ?
-Hym... no nie wiem
-Proszę
-No dobrze
-Przyjde po ciebie o 20:30 okey ?
-Dobra , a podasz mi swój numer telefonu ?
-69******3
-Dzięki , jeszcze dziś do ciebie zadzwonie
-Do zobaczenia - powiedział Nialler .

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz