niedziela, 5 stycznia 2014

Część 5

Obudziłam się o 9:45 . Wyszłam do sklepu i spotkałam Nialla .
-Hej- powiedziałam do niego 
-Hej 
-Jak tam po imprezie ?
-Głowa mnie troche , ale tak to dobrze . Rozmawiałem z
Barbarą .
-I co ci mówiła 
-Mówiła że już nie będzie dla ciebie taka nie miła . A tak co do imprezy to nie znam takiej dziewczyny jak Tina 
-Dlaczego ? 
-Nie wiesz tak się upiłam , że teraz śpi pod stołem w kuchni , z Louisem 
-Tak , mówi że nie lubi alkocholu , ale czasem lubi sie upić jak ma okazje 
-No , a dasz dziś umówić gdzieś do klubu ? 
-Hym... no nie wiem 
-Proszę 
-No dobrze 
-Przyjde po ciebie o 20:30 okey ? 
-Dobra , a podasz mi swój numer telefonu ? 
-69******3 
-Dzięki , jeszcze dziś do ciebie zadzwonie 
-Do zobaczenia - powiedział Nialler . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz