sobota, 4 stycznia 2014

Część 4

*Kilka godzin później* 
Impreza rozkręcała się coraz bardziej , była 23:56 
Było dużo ludzi . Nagle usłyszałam pukanie do drzwi , było trudno ale ktoś bardzo głośno pukał . 
-Niall ktoś puka 
Niall pobiegł otworzyć , było nawet było słychać jak z kimś się wita . Nagle do salonu weszła brunetka , była elegancko ubrana . 
-To jest Barbara - powiedział Niall 

Barbara Palvin 
20 lat 
Modelka , znajoma One Direction . 


-Jestem Barbara - powiedziała dziewczyna , było słychać że mówi to bo musi ... 
-Jade - powiedziałam 
-Leigh 
-Perrie 
-Tina 
-Jesy - przedctawiły się dziewczyny 
-Niall mogę cię prosić - powiedziała Barbara łapiąc Nialla za rękę .
*Kilka godzin później* 
Ta cała Barbara była dla mnie nie miła , a chłopcy tylko za nią się oglądali . Co oni w niej widzieli ? 
-Ja już pójde . - powiedziałam do Zayna 
-Musisz ? Zostań jeszcze troche 
-Nie dzięki 
No i wtedy to się stało , Barbara oblała mnie drinkiem . 
-Idiotko - krzykłam - co ty robisz? Odbiło ci ? 
Ale ona tylko wzruszyła ramionami i powiedziała 
-Ojej księżniczka ma mokrą bluzeczkę ? 
-Co ja ci niby zrobiłam co ? 
Ale ona tylko odwróciła głowę i już nic nie powiedziała 
-Bezczelna - dodała Jesy 
-Ja już pójde 
Niall odprowadził mnie do domu 
-Przepraszam za nią . Czasem jest dla innych nie miła 
-Nie przepraszaj , to nie twoja wina . 
Pożegnałam  się z nim , weszłam do domu i poszłam spać . 

1 komentarz:

  1. Czyli już wiem kogo nie będę lubiała :D
    Czekam na kolejny ;)

    OdpowiedzUsuń