Impreza rozkręcała się coraz bardziej , była 23:56
Było dużo ludzi . Nagle usłyszałam pukanie do drzwi , było trudno ale ktoś bardzo głośno pukał .
-Niall ktoś puka
Niall pobiegł otworzyć , było nawet było słychać jak z kimś się wita . Nagle do salonu weszła brunetka , była elegancko ubrana .
-To jest Barbara - powiedział Niall
Barbara Palvin
20 lat
Modelka , znajoma One Direction .
-Jestem Barbara - powiedziała dziewczyna , było słychać że mówi to bo musi ...
-Jade - powiedziałam
-Leigh
-Perrie
-Tina
-Jesy - przedctawiły się dziewczyny
-Niall mogę cię prosić - powiedziała Barbara łapiąc Nialla za rękę .
*Kilka godzin później*
Ta cała Barbara była dla mnie nie miła , a chłopcy tylko za nią się oglądali . Co oni w niej widzieli ?
-Ja już pójde . - powiedziałam do Zayna
-Musisz ? Zostań jeszcze troche
-Nie dzięki
No i wtedy to się stało , Barbara oblała mnie drinkiem .
-Idiotko - krzykłam - co ty robisz? Odbiło ci ?
Ale ona tylko wzruszyła ramionami i powiedziała
-Ojej księżniczka ma mokrą bluzeczkę ?
-Co ja ci niby zrobiłam co ?
Ale ona tylko odwróciła głowę i już nic nie powiedziała
-Bezczelna - dodała Jesy
-Ja już pójde
Niall odprowadził mnie do domu
-Przepraszam za nią . Czasem jest dla innych nie miła
-Nie przepraszaj , to nie twoja wina .
Pożegnałam się z nim , weszłam do domu i poszłam spać .

Czyli już wiem kogo nie będę lubiała :D
OdpowiedzUsuńCzekam na kolejny ;)